6 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Svendborg. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Tåsinge er to spændende villaer netop kommet til salg. Den første er beliggende på Vindeby Tværvej 44. Denne villa koster 4.995.000 DKK og rummer et boligareal på 202 m² fordelt på 5 rum, hvilket giver god plads til en familie. Grunden måler 973 m².
Den anden villa på Bregningevej 3 er prissat til 4.495.000 DKK. Denne bolig er lidt mindre med et areal på 200 m², også fordelt på 5 rum. Grunden måler 961 m², og den månedlige ejerudgift er 2.663 DKK, hvilket kan være attraktivt i forhold til husets størrelse.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.